Тимчасова зміна місця голосування на виборах

опубліковано 4 лип. 2011 р., 00:13 Відділ ведення ДРВ Броварська РДА
На виконання Закону України "Про Державний реєстр виборців" Центральна виборча комісія 1 квітня 2011 року прийняла постанову №57 "Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси", якою затверджені відповідні рекомендації.
Рекомендації розроблено з метою забезпечення однакового застосування органами ведення Державного реєстру виборців законодавства України про вибори та референдуми під час приймання та розгляду звернень громадян про тимчасову зміну місця голосування.
Заява виборця приймається відділом ведення Реєстру як за місцем реєстрації, так і за місцем перебування виборця в день голосування чи місцезнаходженням виборчої дільниці, яку він просить визначити місцем голосування, не раніше утворення виборчих дільниць на відповідних виборах або референдумі і не пізніше ніж за 5 днів до дня голосування.
У заяві зазначається мотивація необхідності тимчасової зміни місця голосування та адреса, де виборець перебуватиме в день виборів або референдуму.
Тимчасова зміна місця голосування забезпечує включення виборця до списку виборців тільки на одній виборчій дільниці, утвореній на відповідних виборах або референдумі.
Виборець отримує посвідчення за встановленою формою. Особі, якій відмовлено в задоволенні заяви, повідомляється про це у письмовій формі із зазначенням вичерпного переліку підстав відмови.

Найближчі відділи ведення Державного реєстру виборців, до яких можуть звернутися мешканці міста Бровари і Броварського району:
Відділ ведення ДРВ Броварської міської ради

Адреса: м.Бровари, вул.Гагаріна, 15, кабінет 201.
Телефони: (04594) 4-61-82, (04594) 5-22-34 

Відділ ведення ДРВ Броварської РДА

Адреса: м.Бровари, вул.Гагаріна, 15, кабінет 135, 136.
Телефони: (04594) 6-91-57, (04594) 6-62-13 

З собою мати документи, що посвідчують особу.
Comments