Новини‎ > ‎

Парламентські вибори відбудуться в неділю у Фінляндії

опубліковано 17 квіт. 2011 р., 01:24 Відділ ведення ДРВ Броварська РДА
Загальні парламентські вибори відбудуться в неділю 17 квітня у Фінляндії, повідомляється на сайті Міністерства Юстиції країни, що відповідає за організацію і проведення виборів. Право для участі у виборах надане майже чотирьом мільйонам виборців. У однопалатному парламенті Фінляндії засідає 200 депутатів, що обираються строком на чотири роки.

Домінуючими в передвиборних дебатах стали питання суспільного добробуту і зростаючої нерівності в суспільстві, зайнятості і безробіття, а також міра участі Фінляндії у вирішенні фінансових проблем держав єврозони.

Згідно з опитуваннями громадської думки, основна боротьба за голоси виборців розвернеться між вісьма парламентськими партіями, найбільшими з яких вважаються правлячі Партія центру і помірно-консервативна Національна коаліційна партія, а також опозиційна Соціал-Демократична партія.

Новачком у передвиборчих перегонах є популістська Партія Справжніх Фіннів, що знайшла підтримку виборців не в останню чергу завдяки тому, що не була причетна до значних політичних скандалів, що заплямували репутацію інших великих партій. В той же час лівоцентристські гасла Партії Справжніх Фіннів знаходять широку підтримку серед виборців з низьким та середнім статком, що значно потерпіли від фінансової кризи.

Джерело: УНН
Comments