Відділ ведення ДРВ Броварської РДА

Відділ ведення Державного реєстру виборців створений у 2007 році у відповідності до ч.6 ст.33, ч.5 ст.34 Закону України “Про Державний реєстр виборців”, на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 26.06.07 р. № 868, від 18.07.07 р. № 943. Розпорядженням голови Броварської РДА від 12.11.2007 р. затверджено Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців Броварської районної державної адміністрації.

Відділ ведення Державного реєстру виборців Броварської РДА є підрозділом апарату районної державної адміністрації, підзвітний і підконтрольний адміністрації, у своїй діяльності підпорядкований голові РДА, працює під безпосереднім керівництвом керівника апарату РДА, діє у відповідності з Положенням про відділ ведення Державного реєстру виборців Броварської РДА.
У своїй діяльності відділ керується Конституцією України, законами України, актами і розпорядженнями Президента України, Кабінету Міністрів України, Центральної виборчої комісії, розпорядженнями голови районної державної адміністрації та Положенням про відділ ведення Державного реєстру виборців Броварської РДА.
У своїй роботі відділ ведення Державного реєстру виборців Броварської РДА використовує автоматизовану інформаційно-телекомунікаційну систему (АІТС “ДРВ”), яка призначена для зберігання та обробки даних, що містять відомості про громадян України, які мають право голосу на виборах різних рівнів у відповідності до вимог ст.70 Конституції України. Реєстр ведеться в електронній формі з єдиною базою даних, яка містить персональні дані усіх виборців України.

Основними завданнями відділу ведення Реєстру є: ведення персоніфікованого обліку виборців, що проживають або перебувають на території району; складання та уточнення списків виборців для виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів місцевих рад, сільських та селищних голів, для всеукраїнських та місцевих референдумів

Адміністративні послуги, що надає відділ:
  • Внесення запису про особу до бази даних Державного реєстру виборців.   Стандарт   Заява
  • Внесення змін до персональних даних особи у Державному реєстрі виборців.  Стандарт   Заява
  • Внесення змін до виборчої адреси виборця у Держаному реєстрі виборців.  Стандарт   Заява
  • Надання виборцю відповіді на запит   Стандарт
Адреса: м.Бровари, вул.Гагаріна, 15, кабінет 135, 136.
Телефони: (04594) 6-91-57, (04594) 6-62-13
Відповідальна особа: Скирта Раїса Іванівна
Comments